Ulrich Reality PRO Frýdek-Místek

Nemovitost jsme již prodali.

Nabídka nemovitostí
Detail nemovitosti

RD rozestavěný 5+1, Kunčičky u Bašky

Cena 2 995 000 Kč

Kategorie: Domy
Typ nabídky: Prodej
Region: Frýdek-Místek


Kontakt

Mgr. Petr Bohumír Ulrich

777 229 232
petr@petrulrich.cz

Poslat dotaz

Evid. číslo 2003002
Adresa Kunčičky u Bašky
Stavba cihla, tvárnice
Typ domu rodinný
Stav objektu hrubá stavba
Umístění objektu klidná část obce
Počet NP 2
Počet PP 1
Plocha zastavěná 149 m2
Plocha podlahová 342 m2
Plocha pozemku 797 m2
Plocha zahrady 647 m2
Sklep celopodsklepený
Voda připojeno
Odpad připojeno
Elektřina revize přípojky
Komunikace místní, asfaltová
Spojení autobus, silnice

Popis:

Exkluzivně nabízím k prodeji hrubou stavbu rodinného domu o dispozici 5+1 v Kunčičkách u Bašky. Dle stávající projektové dokumentace se v 1. PP nachází 2 sklepní místnosti, pracovna (garáž), WC a kotelna. V 1.NP se nachází zádveří, hala, obývák, prostorná kuchyň s jídelnou, koupelna a samostatné WC. Z obývacího pokoje je plánován přímý vstup na terasu, ze které se schází do zahrady.  Ve 2. NP jsou umístěny 3 pokoje, pracovna a koupelna s WC.

Se stavbou bylo započato v roce 1998. V roce 2017 byla část původní stavby, na základě nových požadavků a v souladu se statickým posouzením, odstraněna a v roce 2019 dostavěna do současného stavu. Stavba nabízí jedinečnou možnost dokončení dle Vašich vlastních představ a možností.

Dům je situován ve velmi příjemném a klidném prostředí a po dostavbě nabízí komfortní a pohodové bydlení. Přístup je po místní asfaltové komunikaci se zabezpečeným vjezdem do ulice posuvnými kódovanými vraty. Frýdek-Místek je vzdálen cca 2,5 km a centrum obce Baška je dostupné do 5 min. autem. V místě je obchod se smíšeným zbožím. Do 10 min. pěšky je rovněž dostupná škola, školka a zastávka MHD.

Možnost financování hypotékou, kterou Vám rád a úspěšně pomohu vyřídit. Doporučuji prohlídku. Pro více informací a sjednání termínu prohlídky mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Video prohlídka


Sdílet