Ulrich Reality PRO Frýdek-Místek

Realitní specialista

 

Po vystudování práv jsem pracoval jako vedoucí právního a kontrolního odboru na úřadu práce. Od roku 2011 se věnuji dění kolem nemovitostí. V roce 2012 jsem absolvoval specializovaný kurz „Právní vztahy k nemovitostem“ na UK v Praze a v roce 2016 certifikovaný kurz, pořádaný Asociací realitních kanceláří ČR. Jsem rovněž odhadcem pro oceňování nemovitých věcí.

Petr Ulrich realitní makléř Frýdek-Místek

 

Za tu dobu jsem pomohl mnoha lidem s řešením jejich situace a často i zachránil nemalé finanční hodnoty.

Při své praxi jsem měl možnost blíže se seznámit s činností a přístupem mnoha realitních makléřů. Mnozí z nich jsou "profíci" a jejich práce a přístup ke klientovi jsou naprosto perfektní. Setkávám se bohužel také s těmi, jejichž činnost je neprofesionální a v mnohých případech dokonce škodlivá. Díky těmto jedincům nás obecně společnost „hází do jednoho pytle“ a nahlíží na nás jako na škodící parazity a zloděje, což ještě podporují některá média a svým nekalým jednáním určitá konkurenční skupina.  

I když se trh v poslední době trochu „pročistil“,  a to i tím, že nabyl účinnosti zákon o realitním zprostředkování, stále působí v oboru stále mnoho neseriózních obchodníků a amatérů. Můžeme jen doufat, že předmětný zákon a jeho aplikace v praxi bude realitní prostředí více a více zkvalitňovat, a to zejména s dopadem na Vás, klienty. 

A to je důležitá informace. Ať už zákon ovlivní realitní činnost jakkoli, zodpovědnost za svůj majetek zůstává pouze na Vás! Vždy si proto důkladně prověřte osoby, do jejichž rukou hodláte svůj majetek svěřit. Nejlépe získáním důvěryhodných referencí a doporučení. Ptejte se, chtějte informace.

Svou kvalitní prací a informováním se snažím řadit mezi profesionály v oboru, už jen pro to, aby mne mí klienti mohli na základě svých zkušeností a s čistým svědomím doporučit svým přátelům a známým.

 

Jestli Vás už teď něco zajímá nebo Vám mohu s něčím pomoci, volejte, pište!

Přeji Vám hodně štěstí!

Petr B. Ulrich