Ulrich Reality PRO Frýdek-Místek

Reference

 

"Dobrý den, byli jsme s Vaši práci a vůbec s ochotným jednáním velice spokojeni i s přístupem paní advokátky, kdyby k sobě byli lidi takhle příjemní to by se žilo."

— Radomíra Gubičová Čeladná

"Petr Bohumír Ulrich mi pomohl s náročným papírováním při prodeji bytu. Jsem časově vytížený a nemohl bych ještě běhat po úřadech. Oceňuji jeho pečlivost, jeho nasazení udělat pro klienta maximum (vyřizování a komunikace s kupujícím, zastupování na úřadech apod.) a hlavně jeho lidský přístup! Jeho služby jsou profesionální a určitě ho doporučuji všem."

— Marek V.

"Pan Ulrich mi byl doporučen kolegyní. Požadovala jsem úpravu Darovací smlouvy s věcným břemenem. Vše jsme vyřešili elektronicky a do 14. dnů jsem měla smlouvu připravenu vč. zápisu do katastru nemovitostí. Cena za služby je oproti jiným právníkům velmi přívětivá. Ještě jednou panu Ulrichovi děkuji za rychlost a profesionalitu."

— Ing. Anna Foldynová Frýdek-Místek

"Pana Ulricha jsme oslovili na základě doporučení od známého v době, kdy jsme řešili nákup bytu. Komunikace byla výborná. Veškeré naše požadavky byly zpracovány do požadovaného dokumentu a na osobní schůzce s námi byly probrány také všechny detaily. Pokud v budoucnu budeme opět potřebovat právní servis, určitě se na pana Ulricha opět obrátíme."

— Jana Kaděrová Bruzovice

"Mgr. Petr Bohumír Ulrich vyřešil k mé plné spokojenosti případ prodeje bytu ve Frýdku-Místku, do něhož se s uvedením nepravdivých informací vložila nechvalně známá realitní kancelář z Českého Těšína. Díky jeho právním radám i přímému jednání s touto kanceláří se podařilo odvrátit neúměrné finanční požadavky, které kancelář vznesla i přes to, že nesplnila většinu svých závazků vyplývajících z uzavřené smlouvy o zprostředkování prodeje bytu. Jeho služby mohu s dobrým svědomím všem klientům doporučit."

— PhDr. Luděk Beneš Mladá Boleslav

"Chtěla bych Vám velmi poděkovat za perfektní spolupráci. Naše problémy byly velmi komplikované, tak jsem byla velmi mile překvapena, jak jste celou situaci zvládl. Dokonce mi pomohl připravit všechny podklady a poté přímo na místě dokončit. Vše se nakonec podařilo díky Vašemu profesionálnímu přístupu. Vždy se znovu s důvěrou na Vás obrátím. Mnohokrát děkuji."

— Pavla Walková Frýdek-Místek

"Pan Ulrich je profesionální, upřímný a inteligentní s úsměvem na tváři. Vždy dosažitelný a má velice spolehlivý přistup. Bylo mi potěšením s ním spolupracovat."

— Dominika Dean Bílková Kunčičky u Bašky